Shesim Apartament 2+1+2 Poste Parkimi Tek Rezidenca " Lake View"! - Century 21 Albania
Description

Shesim Apartament 2+1+2 Poste Parkimi Tek Rezidenca " Lake View"!
Të vendosura përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, Lake View Residences po marrin formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2.
Apartamenti pozicionohet ne dy godinat prane rruges se “Kosovareve” dhe eshte i tipologjise 2+1 + verande, me nje siperfaqe totale 135.18 nga te cilat:
Siperfaqe e brendshme 105.70 m2
Siperfaqe e perbashket 18.78 m2
Siperfaqe verande 10.70 m2
Planimetri e mireorganizuar dhe shfrytezuar maksimalisht, perbere nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, lavanderi, ballkoni dhe veranda.
Ne cmim jane te perfshira edhe dy poste parkimi.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

135 m2

Interior Area:

106 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

333

Documentation:

In certification process


Location

Address: Liqeni i Tiranës

City: Tirana


Contact Agent