SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LULISHTE 1 MAJI ! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te Durresit.
I pozicionuar ne katin e 2-te te banimit te nje pallati te ri shume cilesor dhe i mireadministruar, me ashensor cilesor.
Me nje siperfaqe totale prej 126 m2 !
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno , 2 tualete.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Information
Gross Area:

126 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

273

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Lulishte 1 Maji, Qendra e Durrësit

City: Durrës


Contact Agent