SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku, prane Xhamise Xhura. Apartamenti eshte i organizuar ne ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te ndertuar ne 2019. Eshte totalisht i mobiluar me arkitekt. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

96 m2

Interior Area:

83 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

465

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Oxhaku, prane Xhamise Xhura, Tirane., Oxhaku

City: Tirana


Contact Agent