Shitet apartament 3+1+2 te Ali Demi - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet prane fushes Ali Demi .Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapo perfunduar dhe ka nje siperfaqe totale prej 121m2. Organizohet nga nje dhome ndenjeje e madhe se bashku me kuzhinen,e cila ka ndricim natyral gjate gjithe dites,tre dhoma gjumi , njera me tualet, dy ballkone dhe korridori shperndares . Ndërtesë banimi moderne në një zonë që ofron siguri dhe qetesi maksimale për një jetese komode. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe cilesore, gjithashtu elektroshtepiaket jane te markave me prestigjioze dhe i pabanuar me pare. Cilësi e lartë ndërtimi,fasade e veshur me sistem kapot,oxhak,chiller etj.
Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!


Information
Gross Area:

121 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Floor:

8

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

312

Documentation:

In certification process


Location

Address: Ali Demi

City: Tirana


Contact Agent