Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi Zogu i Pare - Century 21 Albania
Description

Super apartament per shitje ne nje nga zonat me te mira ne Kryeqytet! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 158m2. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar lluks dhe eshte i organizuar ne nje sallon shume te madh me kuzhine gatimi, ka 3 dhoma gjumi te bollshme dhe 2 tualete.Apartamenti eshte i orientuar nga Lindje-Perendimi e si rrjedhoje ka ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Pronari ekzistues ka realizuar punime shtese duke e shtruar plotesisht me parket druri, ridizenjuar e pajisur ne menyre shume bashkekohore tualetin, si dhe zevendesuar dyert dhe dritaret me nje cilesi shume te mire. Vendndodhja, qetesia dhe facilitetet perreth, e bejne jetesen ne kete apartament teper komode. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

156 m2

Interior Area:

156 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

241

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Bulevardi Zogu i Parë

City: Tirana


Contact Agent