SHITET APARTAMENT 1+1 NE MAL TE ROBIT ! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 1+1ne Mal Te Robit!
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e kerkuara per pushimet verore.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati gjashte katesh.
Apartamenti organizohet me nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per me shum informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

50 m2

Interior Area:

46 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

420

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Mali i Robit

City: Durrës


Contact Agent