Shesim Apartament 2+1 Fresku - Century 21 Albania
Description

Informacion mbi pronën:
•Sipërfaqe totale :104.85 m2
• Sipërfaqe neto:91.6m2.
• Kati 3 teknik
• Me Ashensor
• Me hipotekë.


Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe mundesi riorganizimi
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi dhe banimi
Për nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

105 m2

Interior Area:

92 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

In negotiation

Website Views:

1042

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Fresku

City: Tirana


Contact Agent