Shiten apartamente 2+1 tek Rruga e Elbasanit prane Restorant Xibraku - Century 21 Albania
Description

Tek "Kompleksi Xheluks" ne rrugen e Elbasanit disponojme apartamente 2+1 ne shitje.

Apartamentet ndodhen ne katin e 3 me siperfaqe Bruto 137m2.
Organizohet ne nje ambient ndenje dhe kuzhine, , 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte ne shitje me cmimin 1300 euro/m2. Kompleksi perfundon brenda vitit 2023.

Per me teper informacione mbi pronen me kontaktoni!!


Information
Gross Area:

137 m2

Interior Area:

137 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

450

Documentation:

In certification process


Location

Address: PRANE RESTORANT XIBRAKUT, Rruga e Elbasanit

City: Tirana


Contact Agent