APARTAMENT ME QERA PLAZHI I VJETER - Century 21 Albania
Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ndertimi te ri , ne vijen e pare me pamje ne det . Organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen , nje dhome , nje tualet dhe nje ballkon . Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i paperfunduar dhe nuk ka ashensor. Ofrohet totalisht e mobiluar dhe ndodhet prane cdo faciliteti te nevojshem , per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Information
Gross Area:

81 m2

Interior Area:

81 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

872

Documentation:

In certification process


Location

Address: Lagjja ''1Maji'', Plazhi i Vjetër

City: Vlorë


Contact Agent