APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE TAIVANIT! - Century 21 Albania
Description

Japim me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri,prane dyqanit Vodafone.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallat ekzistues,buze rruges kryesore.
Organizohet ne nje korridor ne hyrje, sallon se bashku me kuzhinen,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

52 m2

Interior Area:

52 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

686

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga "Myslym Shyri", Myslym Shyri

City: Tirana


Contact Agent