Toke ne shitje. - Century 21 Albania
Description

Ne shitje toke truall 10000 m2 (1 hektar ) me certifikate pronesie.

Vendndodhja ne perendim te Fushekrujes, rreth 500 m pa u futur ne qytet.
Trualli eshte me PDV te miratuar nga Bashkia dhe aksesohet lehtesisht me rrugen e asfaltuar.
Mundesi ndertimi deri 3 kate ,12 metra lartesi.
Toka eshte e rrethuar dhe e lidhur me energji elektrike dhe uje.
Ndodhet rreth 700 meter larg nga gjurma e projektit te rruges Thuman- Qafkashar.

Cmimi i shitjes 35 Euro/m2

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

10000 m2

Interior Area:

10000 m2

Type:

Land

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

72

Documentation:

Has Certificate


Features
Location

Address: Luzë

City: Fushë Krujë


Contact Agent