Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shitet apartamenti 1+1 ne rrugen "Frosina Plaku" prane kompleksit Magnet me nje siperfaqe te brendshme 63 m2 i ndodhur ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. Apartamenti shitet i pamobiluar, i gjithe i shtruar me parket te ri, te dy dhomat jane te pajisura me kondicionere dhe jane te ndricuara gjate pjeses me te madhe te dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.Apartamenti aktualisht eshte klinike, mund ta perdorni per biznese por dhe per banim.Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni tani!


Information
Interior Area:

63 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

506

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2020