Description

Jepet apartament 1+1 me qira ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet perballe "Vizion Plus" shume prane rruges kryesore ne nje godine te re tete kateshe ne katin e trete. Perbehet nga dhoma e ndenjes , gatimi , nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet me qira i mobiluar. Per info te metejshme apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni .


Information
Gross Area:

57 m2

Interior Area:

57 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

178

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019