Login
Description

Prona ndodhet prane rruges se re te portit, e cila ofron lehtesi te shumta per nje jetese komode. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim. Pallati eshte ndertim i vitit 2018, me cilesi shume te larte. Siperfaqja totale e prones eshte 130.5 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe, nje kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te madh me pamje nga porti.
Apartamenti eshte i investuar me nje cilesi teper te larte. Disponon sistem ngrohje ftohje multispeed, Punime gipsi, patinim
Xhama tripleks per eleminimin e zhurmave
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohor.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Information
Interior Area:

131 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

123

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2020