Description

Apartamenti ndodhet ngjitur me kopshtin zoologjik ne nje pallat shume cilesor te administruar shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga liqeni . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajer te paster si dhe te gjitha sherbimet e nevojshme si markete, lojra per femije, farmaci, lavanteri, banke, komplekse sportive, pishina etj. APARTAMENTI LIROHET NE DATEN 20 GUSHT. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Information
Surface:

65 m2

Bedrooms:

1 Bedrooms

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

6 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

83 Website Views

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019