Shesim apartament 3+1 prane Ish Bashkise - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode.
Informacion mbi apartamentin:
- Siperfaqe Neto: 95m2
- Siperfaqe Bruto: 110 m2
- Kati i 2 banim
- Pa ashensor
- I mobiluar
- Orientimi: Lindje-perendim
- Arredim cilesor dhe bashkekohor

Organizimi:
- Sallon+kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- Tualet
- Ballkon

Per cdo informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

110 m2

Interior Area:

95 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

154

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Ish Bashkia

City: Korçë


Contact Agent