SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE NE VOLLGA PAMJE DETI, MUNDESI NDARJE ! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e vollges, zonen me te kerkuar ne qytetin e Durresit. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 2 tualete, dhe nje ballkon me orientim nga perendimi. Disponon dokumentacion te rregullt. Siperfaqa totale e apartamentit eshte 155m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

155 m2

Interior Area:

143 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

493

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Vollga, Durres, Vollga

City: Durrës


Contact Agent