SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE KORCES! - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shitet apartament 3+1+2 ne qender te qytetit te Korces. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme prane, si: supermarkete, terminal autobusash, dyqane te ndryshme, shkolla, institucione shteterore, etj.

Organizohet ne:
•3 dhoma gjumi
•2 tualete (me ajrim natyral)
•2 depo
•2 ballkone

Apartamenti eshte arreduar ne menyre bashkekohore dhe ka te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme, te cilat do te shiten bashke me apartamentin. Vlen te permendet qe ka sistem ngrohje chiller, pajisje me kursim energjie dhe sistem kamerash ne hyrje te apartamentit.
Disponon dokument te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone ose informacion me teper mund te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

134 m2

Interior Area:

111 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

170

Documentation:

Has Certificate


c21al.plans

Contact Agent