Njesi komerciale per qira perballe Kompleksit Halili ! - Century 21 Albania
Description

Japim me qira njesi komerciale te Rruga e Dibres !
Prona ndodhet buze rruge ,ndertim i vitit te fundit me standart optimal.
Ka vizibiletet maksimal ne rruge,akses te menjehershem,dhe verande para bulevardi.
Pershtatet per shumellojshmeri aktivitetesh tregtare fale edhe fasades se xhamit .

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Information
Gross Area:

220 m2

Interior Area:

185 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

335

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Kompleksi Halili, Rruga e Dibrës

City: Tirana


Contact Agent