SHITET TRUALL PER NDERTIM NE LUNDER - Century 21 Albania
Description

Toka ndodhet ne zonen e Lundres shume prane Rolling Hills dhe TEG.
Toka eshte ne zone te kuqe ku mund te aplikohet per leje ndertimi me nje intensitet 0.3 dhe koficent shfrytezimi 30%.
Ka siperfaqe 2700 m2 ku mund te ndertohen 4 vila individuale.
Gjithashtu ekziston mundesia e ndarjes perkundrejt tjeter cmimi.
Prona ka pozicion dhe orientim fantastik.
Per me shume informacione na kontaktoni.


Information
Gross Area:

2700 m2

Interior Area:

2700 m2

Type:

Land

Status:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

672

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Prane Rolling Hills, Qendra Tregtare TEG

City: Tirana


Contact Agent