Shesim apartament 2+1 tek blloku" Shen Maria" - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode.

Informacione mbi apartamentin:
- Siperfaqja Neto: 75 m2
- Siperfaqja Bruto : 80 m2
- Kati i trete
- Pa ashensor
- I mobiluar

Organizimi:
- Sallon + kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Tualet
- Ballkon

Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

80 m2

Interior Area:

75 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

239

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Shen Maria

City: Korçë


Contact Agent