SHITET APARTAMENT 2+1+2+ VERANDE NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 2+1+ verande ne Vollga!
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 27 katesh, ka nje siperfaqe prej 196 m2, ku 76 m2 eshte verande.
Apartamenti organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande prej 76m2.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentura dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe me nje pamje fantastike te detit.

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

203 m2

Interior Area:

196 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

175

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Vollga

City: Durrës


Contact Agent