OKAZION ! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE XHAMLLIK ! - Century 21 Albania
Description

- Shesim Apartament 2+1+2 tualete, ne zonen e Xhamllikut prane Sheshit Shtraus. Pallati aktualisht eshte ne faze ndertimi, ne katin e 4 karabina dhe pritet te jete i banueshem ne Shtator te vitit 2023. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-banim, me Siperfaqe totale 108m2 dhe organizohet ne nje koridor, Salloni i ndenjes + Ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi i Apartamentit eshte Jug - Lindje dhe Apartamenti ofron pamje te lire.

- Apartamenti eshte ideal per nje familje me dy femije pasi ofron hapsira, ndricim mjaft te mire natyral dhe ndodhet ne nje zone me facilitete te shumta. Pronari i Apartamentit disponon dhe 1 Post Parkimi ne katin -1 te godines, ne shitje me vlere extra 15,000Euro. Cmimi i Apartamentit eshte negociuar me pronarin ne vleren 1000Euro m2. Kontaktoni tani per me teper detaje !


Information
Gross Area:

108 m2

Interior Area:

108 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

9

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

271

Documentation:

In certification processContact Agent