SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 2+1 ne Vollga!
Apartamenti pozicionohet ne katin e 19 te nje pallati 27 katesh.
Organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

132 m2

Interior Area:

125 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

19

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

417

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Vollga

City: Durrës


Contact Agent