SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e Vollges i pozicionuar ne katin e 1-te te banimit te te nje pallati te ri shume cilesor 6 katesh me ashensor cilesor dhe te mireadministruar, me nje siperfaqe totale prej 150m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre disponon tualet , sonxhorno me kuzhinene vecuar, tualeti kryesor i bollshem, soxhorno ka vetrata me dalje ne ballkon.
Apartamenti ka punime teper cilesore.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Information
Gross Area:

150 m2

Interior Area:

136 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

1025

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Vollga, Vollga

City: Durrës


Contact Agent