Shesim apartament duplex ne Golem ! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament duplex ne Golem !
Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe 4 ,organizuar ne forme duplexi.
Dupleksi eshte nje mundësi e shkëlqyer për investim apo për të kaluar pushimet, përballë me detin, afër aeroportit dhe qytetit të Durrësit. Apartamenti është pjesë e një kompleksi me disa pallate e vila të tjera në një zonë shumë të bukur dhe të qetë, pranë transportit, marketeve te ndryshme dhe restoranteve më në zë te Golemit.
Apartamenti është totalisht i investuar para dy vitesh me një koncept modern dhe open space. Kati i parë ka një ndricim shumë të mirë natyral dhe përfshin një kuzhinë të mobiluar plotësisht, ambient ndenjeje dhe ngrënieje, banjo dhe një ballkon të gjerë. Kati i dytë ka tre dhoma, dy prej të cilave kanë pamje nga deti dhe një ballkon të përbashkët si dhe një tualet spacioz. Arredimi dhe pajisjet elektroshtëpiake të gjitha te markes Brunes. Kondicionimi ne cdo dhome dhe sallon te markes Mitsubishi electric. Vetratat jane me triple xham dhe me teknologji gjermane.

Great duplex opportunity with endless possibilities, located in front of the beach and close to the airport and city of Durres. The apartment is part of a complex with other buildings and villas in a very nice and calm area, close to transportation, shopping, and famous restaurants. Don’t lose this opportunity for owner occupied, investor, or developer.
The apartment is totally invested two years ago with a modern and open concept layout.
The first floor filled with an abundance of natural light includes a fully furnished kitchen, living and formal dining areas, bathroom, and a spacious balcony. The second floor has three rooms, which two of them has a beach view from the balcony as well as a very big bathroom.
The equipment, furniture and the appliances are all bought at Brunes. The windows are new and are triple glazed. also the AC is located in each room and are from the Mitsubishi Electric brand.

Disponon dokumenta te plota hiptekore.

Per vizite nga afer me kontaktoni !


Information
Gross Area:

164 m2

Interior Area:

130 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

580

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: golem, Golem

City: Durrës


Contact Agent