SHITET APARTAMENT 2+1 NE CLOVER RESIDENCE. - Century 21 Albania
Description

Clover Residence ndodhet ane rruges se Dafinave, tek ish Fusha e Aviacionit, pozicionuar ne nje zone qe priret te zhvillohet me hapa te shpejte si zone r
ezidenciale me te gjitha facilitetet dhe sherbimet.

Detaje mbi pronen:
-Pozicionohet ne katit e dyte teknik,
-Siperfaqe totale 100m2
-Orientohet totalisht Jug-Perendim
-Planimetri e rregullt
-Fasade e ventiluar
-Cilesi e larte ndertimi
-

Organizohet ne:
-Koridor qe ben shperdarjen e ambienteve,
-Ambient ndenje se bashku me gatimin,
-Dy dhoma gjumi,
-Dy tualete
-Ballkon

OBJEKTI ESHTE FAZE NDERTIMI (Aktualisht po punohet me fasaden) DHE DO TE DOREZOHET BRENDA VITIT 2023.

Per shitje ofrohen edhe poste parkimi me kosto ekstra.

Per me shume info na kontaktoni.


Information
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

86 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

1162

Documentation:

In certification process


Location

Address: Ish fusha e Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit

City: Tirana


Contact Agent