JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE CURRILA! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne Currila i pozicionuar nje pallati te ri shume cilesor dhe i mireadministruar, me ashensor cilesor me nje siperfaqe totale prej 100m2.
Arredimi i apartamentit eshte totalisht i ri dhe cilesor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno me kuzhinen, 2 tualete, si dhe veranda e bollshme.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Information
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

100 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

230

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Currila, Currila

City: Durrës


Contact Agent