NE ASTIR, SHITET APARTAMENT 1+1+ P.PARKIMI TEK KOMPLEKSIN ALBA! - Century 21 Albania
Description

NE ASTIR, SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSIN ALBA .

Organizimi:
•Sallon me kuzhine te perbashket
•Nje dhome gjumi
•Nje tualet
•Nje ballkon

Informacion mbi Apartamentin:
•Ndërtim i Ri (faze karabinaje)
•Me Ashensor
•Kati 10
•Kubaturë e Rregullat
•Orjentim Jug-Lindje
•Sipërfaqe Bruto: 67.86 M2
•Sipërfaqe Neto: 59.13 M2
•Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi


Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Duke qenë në fazë ndertimi krijon mundësi për organizim te pershtatur me kerkesën e klientit. Objekti disponon izolim termik, ambiente të gjelbra si dhe strukturë moderne.

Për një informacion më të detajuar na konaktoni!


Information
Gross Area:

68 m2

Interior Area:

59 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

10

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Withdrawn

Website Views:

112

Documentation:

In certification process


Location

Address: Astiri

City: Tirana


Contact Agent