Description

Jepet me Qira Ambjent Komercial me siperfaqe 112m2 ne Qender. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, zone e cila ka levizshmeri te larte dhe akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore. Ndodhet ne katin e pare (zero). Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace, 1 dhome te vecuar per zyre personale dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne : 0672044487


Information
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

112 m2

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Office

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

42

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Bulevardi Zogu i Pare

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019