Login
Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate me nje siperfaqe totale prej 65 m. Prane qetesise dhe ajrit te paster i ndodhur ne katin e dyte te nje ndertimi te ri dhe ne nje pallati te mire administruar.I mireinvestuar ofron te tera kushtet per nje jetese komode.
Per me shume kontaktoni ne 0683599278


Information
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

65 m2

Bedrooms:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

151

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Hamdi Sina

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020