Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Century 21 Gate sjell për ju apartament në bregdet! Apartamenti ndodhet në katin e 2-të. Ndodhet në vijë të parë me pamje nga deti. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet dhe nje ballkon te madh. Disponon certifikatë pronësie! Për një vizitë në pronë jeni te lutur te kontaktoni.


Information
Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

299

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address:

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020