Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Apartamenti lokalizohet prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, ne nje zone urbane dhe te populluar. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti me nje siperfaqe prej 115.79m2 ka nje planimetri te rregullt, me hapesira te bollshme, organizuar ne dhomen e ndjenjes bashke me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi , tre ballkone dhe nje tualet me ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

116 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

353

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020