Description

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m2 bruto dhe verandë me sipërfaqe 23 m2. Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, dhomë gjumi, 1tualet dhe verandë.Eshtë pjesërisht i mobiluar .Disponon dokumentacion të rregullt. Për një vizitë në pronë kontakto 0697007414


Information
Surface:

69 m2

Bedrooms:

1 Bedrooms

Baths:

1 Baths

Living room:

1 Living room

Type:

Apartment Type

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

82 Website Views

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: ISH KOMBINATI

State: Albania

City: Vlorė

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019