Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri me ashensor. Organizohet në një korridor të bollshëm ,ambientin e ndenjes dhe gatimit një dhomë gjumi,një tualet dhe një ballkon. Orientohet nga perendimi. Me hipoteke ! Rezervo viziten tende tani !


Information
Gross Area:

67 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

185

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Sadik Petrrela

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019