Description

Shitet apartament ne Rr. Mine Peza 50m pas karburant Gazhelit .Siperfaqja totale eshte 85m2. Ndodhet ne zone me facilitete brenda unazes afer Zogut te Zi ,100 larg Rr.se Durresit. Organizohet nga dy dhoma gjumi,sallone kuzhine ,tualet ,dhe nje ballkon. Apartamenti ka dricim natyral,kubature te rregullt ,kati i dyte banues ,tualet me ajrim natyral (dritare),uje 24h. Ka pamje nga rruga kryesore dhe orjentim Jug-Lindje. Disponon Certifikate Pronesie. Per me teper informacione kontaktoni ne nr 0692020519


Information
Interior Area:

85 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

36

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019