Description

Jepet apartament me qira 2+1+2 ne rr: e Kavajes, perballe " Kompleksit Delijorgji". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 11 katesh te mire administruar. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Lindje, orientim i cili mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Organizohet nga : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Mobilimi i apartamentit eshte i ri dhe teper komod. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat e momentit.
Igjithe apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje / ftohje ( kondicionier ). Mos vononi, por kontaktoni :


Information
Gross Area:

94 m2

Interior Area:

94 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

173

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Kavajes, perballe "Kompleksit Delijorgji"

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019