Description

Dyqan per shitje ne Qender te Elbasanit. Ambienti eshte i rikonstruktuar se fundmi dhe i investuar totalisht. Ndodhet ne zonen me te mire te qytetit Elbasanit, ne nje rruge vetem me dyqane, komerciale, banka, hotele, kafe etj etj. Ka nje siperfaqe 42m2 dhe nje lartesi 4 metra. Per me shume info. na kontaktoni!


Information
Gross Area:

42 m2

Interior Area:

42 m2

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Shop

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

65

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019