Description

Century21 Future ofron per shitje nje shtepi private + toke ne Velipoje. Shtepia eshte e organizuar ne 3 hyrje 1+1 dhe nje tualet, ku siperfaqja totale e shtepise eshte 160 m2. Shtepia rrethohet me 1050m2 toke. Ajo eshte e pozicionuar tek Rr.1 Velipoje. Cmimi total i prones eshte 170000 euro.
Per informacione te metejshme ose vizite ne prone ju mirepresim prane zyres tone me adrese:Rr.Qemal Dracini prane sheshit "Demokracia".


Information
Gross Area:

160 m2

Land Area:

1050 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr.nr 1

State: Albania

City: Shkodër

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019