Description

Zgara ndodhet shume prane shkolles Vasil Shanto, ne nje location te favorshem per biznesin. Aktualisht ambienti ofrn sherbimet e zgares dhe restorantit dhe punon shume mire dhe me kateringun. Ambienti eshte i favorshem dhe per organizimin e festave famliare ose ambientetve festive ne mbremje. Per nje vizte ne prone mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Interior Area:

120 m2

Type:

Bar / Restaurant

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

143

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Bulevardi Gjergj Fishta

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019