Description

Shitet toke + ndertim ne Durres !
Prona ndodhet prapa policise. Siperfaqja totale e prones eshte 1000 m2 toke mbi te cilen ndodhet dhe nje ndertese prej 120 m2.
Ndertesa eshte shtepi e organizuar ne: nje soxhorno te madhe bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi , 1 tualet.
Shtepia eshte ndertim i cili ka nevoje per restaurim. Per me shume informacion dhe shoqerim ne prone kontaktoni : 0674091000


Information
Interior Area:

120 m2

Land Area:

1000 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Commercial Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: L 7 Rr Hajdar Demiri

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019