Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron te gjitha ficilitetet e nevojshme. Eshte e organizuar ne nje sallon te madh ndenieje, ne nje ambjent te bollshem gatimi dhe ngrenieje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Information
Surface:

124 m2

Bedrooms:

3 Bedrooms

Baths:

2 Baths

Living room:

1 Living room

Type:

Apartment Type

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90 Website Views

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019