Description

Shitet apartament 2+1+2 ne Komune te Parisit, perballe ish Universitetit "New York". Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh me ashensor dhe te mir administruar, si dhe me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Organizohet nga: 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambjentet e apartamentit, 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit, 2 tualete, si dhe 2 veranda nga 20 m2 secila. Orientimi eshte Lindje - Veri - Perendim. Eshte mundesi e mire investimi, pasi vlera e shitjes se apartamentit eshte nen mesatarene zones, si dhe ka hapesira negocimi. Te interesuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Information
Surface:

136 m2

Bedrooms:

2 Bedrooms

Baths:

2 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

3 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

131 Website Views

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Komuna e Parisit

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019