SHITET APARTAMENT TE RRUGA E GJANE - Century 21 Albania
Description

Century21 Future ofron per shitje nje papafingo tek Rruga e GJane , Shkoder. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 507m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 3 dhoma gumi ,2 tualete dhe nje verande shume te madhe. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.
Per me shume informacione ose vizite ne prone ju mirepresim prane zyres tone.
Adresa:Rr.Qemal Dracini prane sheshit "Demokracia".
Mobile:+355696775174
Email:[email protected]


Information
Gross Area:

507 m2

Interior Area:

507 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

9

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

208

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga e Gjane

State: Albania

City: Shkodër

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020