Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht - Century 21 Albania
Description

Apartament ka nje siperfqe neto 77 m2 dhe bruto 87.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.Pallat i ri me ashensor ,disponon certifikat pronesie.Ne cmim nuk perfshihet mobilimi.


Information
Gross Area:

87 m2

Interior Area:

77 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1568

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2020