OKAZION!!SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK SQUARE 21 - Century 21 Albania
Login
Description

Shitet apartamenti 2+1+2 ne Rrugen e Kavajes pjese e kompleksit me te fundit te ndertuar te Tirane, Square 21. Apartamenti ka sip. 121.3 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e trete, pjese e Square 21, kompleksi më i ri dhe inovativ në Tiranë. Square21 ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Per me shume informacion, kontaktoni tani!


Information
Gross Area:

121 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

991

Documentation:

In mortgage process


Features
Location

Address: Rruga e Kavajes, Tirane

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020