SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE RRUGEN E BOGDANEVE !!! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 1+1+depo ne Rrugen e Bogdaneve. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje depo me dritare. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Eshte mundesi shume e mire investimi pasi prona eshte e dhene me qira. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni !!


Information
Gross Area:

74 m2

Interior Area:

66 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

431

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr. Mihal Duri

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020