JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne nje zone mjaft te kerkuar tek rruga e Durresit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte totalisht i investuar, me instalime te reja elektrike e hidraulike, i shtruar i gjithi me parket dhe i mobiluar ne menyre bashkohore. Ka orientim Lindje-Perendim. Ndodhet 2 minuta larg qendres, prane te gjitha faciliteteve te nevojshme. Ne çmim perfshihet edhe nje post parkimi. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0693996363.


Information
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

100 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

530

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga e Durresit

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020