Shitet apartament 3+1 te Selvia! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një prej komplekseve më të mira në qendër të Tiranës.I mobiluar tërësisht në mënyrë bashkëkohore dhe i shtruar me parket .Apartamenti ka tre dhoma gjumi ,një ambjent të bollshëm ndenje ,ambjent ngrënie,tre ballkone,dy tualete.Orientohet nga jug-perëndimi dhe disponon certifikatë pronësie.Për një vizitë në pronë na kontaktoni.


Information
Gross Area:

158 m2

Interior Area:

142 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

9

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

207

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Selvia

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020