Login
Description

Shitet ambient komercial ne Kombinat me nje siperfaqe prej 130m2 open space. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin 2 me fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ne proces hipotekimi. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni


Information
Gross Area:

130 m2

Interior Area:

130 m2

Floor:

2

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

92

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: kombinat

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020